Obniżenie wysokości opłat w Polityce Uczciwego Korzystania.

Obniżenie wysokości opłat w Polityce Uczciwego Korzystania.

Szanowny Kliencie,
Voice Net S.A., pragnie poinformować, że od 1 stycznia 2022 roku zmianie ulegną opłaty wymienione w Polityce Uczciwego Korzystania z usług w roamingu międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.
Zmiana dotyczy obniżenia wysokości opłat dodatkowych doliczanych za transmisję danych w przypadku stwierdzenia niestandardowego lub niewłaściwego korzystania przez Klientów z usług roamingu do kwoty 14,36 zł brutto za każdy 1 GB (1024 MB) transmisji danych (rozliczane co 1 MB).
Dotychczasowa wysokość opłaty dodatkowej za wykonywanie lub odbieranie połączeń głosowych, MMS i SMS pozostaje bez zmian.
Zgodnie z prawem, w przypadku braku akceptacji powyższych zmian, mogą Państwo skorzystać z prawa do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych do dnia wejścia w życie tych zmian, tj. do dnia 31.12.2021 r.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerami +48 17 7773000 albo na adres e-mail: bok-vn@voice-net.pl Pozdrawiamy Zespół Voice Net

Najnowsze artykuły