Usługi Premium Rate

Usługi Premium Rate

O usłudze

W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na pytania i sprawdzisz informacje na temat usługi Premium Rate. Dowiesz się w szczególności:

Usługi Premium to usługi działające na numerach specjalnych o podwyższonej opłacie w ramach których otrzymujesz dostęp do różnych serwisów informacyjno – rozrywkowych.

Dzięki nim możesz m.in.:

  • wziąć udział w konkursach lub loteriach SMS-owych;
  • pobrać na swój telefon dzwonki, tapety, gry;
  • korzystać z serwisów rozrywkowych (czaty towarzyskie, wróżby);
  • otrzymać dostęp do płatnych materiałów w Internecie.

Opłaty za połączenia głosowe, wiadomości SMS, MMS z numerami specjalnymi oraz usługi o podwyższonej opłacie znajdziesz w cenniku.

Cenniki znajdziesz na tej stronie tutaj

Jak bezpiecznie korzystać z usług Premium i kontrolować koszty?

W trosce o wysokość ponoszonych opłat za usługi Premium informujemy, że mogą one być domyślnie zablokowane na kontach naszych Klientów.

Dodatkowo dajemy Ci wiele możliwości blokad usług Premium, np.:

  • blokada wszystkich usług Premium
  • blokada wysyłania SMS-ów/MMS-ów Premium
  • blokada przychodzących wiadomości Premium
  • blokada połączeń na numery Premium

Dla usług o podwyższonej opłacie możesz ustawić także następujące limity: 0 zł, 35 zł, 100 zł, 200 zł, które pozwolą Ci kontrolować wysokość ponoszonych opłat na usługi Premium Rate.

W przypadku braku określenia limitu domyślną jego wartością po zleceniu aktywacji usługi będzie 35 zł dla okresu rozliczeniowego. Oznacza to, że wraz z osiągnięciem tego limitu wykonywanie połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów na numery o podwyższonej opłacie zostanie zablokowane do końca danego okresu rozliczeniowego, przy czym jest możliwość zdjęcia blokady poprzez podwyższenie dotychczasowego limitu.

Jeżeli chcesz aktywować/dezaktywować blokadę lub zmienić limit usług Premium skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 17 777 3000 lub 801 011 453 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub mailowo na adres: bok-vn@voice-net.pl

Na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej znajduje się rejestr wszystkich usług Premium Rate dostępny pod tym linkiem

Regulaminy i cenniki usług Premium znajdują się także bezpośrednio na stronach organizatorów usług Premium.

Wiadomości dotyczące usług Premium pochodzą od firm, które świadczą usługi na numerach o podwyższonej opłacie. Voice Net S.A. jest jedynie odpowiedzialny za dostarczenie tych wiadomości.

Korzystanie z serwisów Premium wiąże się z akceptacją regulaminów poszczególnych dostawców, dlatego możesz dostawać SMS-y z informacjami handlowymi od firm, z których usług skorzystałeś, nawet jeśli zastrzegłeś, że nie chce otrzymywać informacji marketingowych od Voice Net S.A.