Prasa o nas

Nagroda Gepard Biznesu 2011 i tytuł Efektywna Firma 2011 dla Voice Net !!!

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że nasza firma została laureatem prestiżowej nagrody Gepard Biznesu 2011 oraz uhonorowana tytułem Efektywna Firma 2011. W ostatnich latach rozwijaliśmy się zarówno dynamicznie, jak i efektywnie. To sprawiło, że firma Voice Net została zauważona i doceniona uzyskując tytuł Gepard Biznesu 2011.

GEPARD BIZNESU, grudzień 2012 Zobacz


Strategia, dynamika, nowoczesność – jak niewielka, ale stawiająca na innowacje firma może odnieść sukces w branży telekomunikacyjnej

Firma Voice Net jest młodym, ale niezwykle dynamicznym graczem na rynku telekomunikacyjnym. Dzięki doskonale dopasowanej ofercie dla klientów biznesowych, odpowiednim mechanizmom zarządczym oraz innowacyjnej technologii jest w stanie zagwarantować każdemu klientowi wysoką jakość usług i zindywidualizowany sposób obsługi, a przede wszystkim głęboką racjonalizację kosztów. Współpraca z Voice Net oznacza, najkrócej rzecz ujmując, niższe rachunki za usługi, lepiej dobrane do profilui specyfiki firmy.

Forbes, wrzesień 2010 Zobacz


VOICE NET ŁĄCZY NAJTANIEJ

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że w Rzeszowie mieści się siedziba firmy,która skutecznie konkuruje na rynku telekomunikacyjnym z takimi potęgami jak TP SA, NETIA czy DIALOG. Mowa o VOICE NET Sp. z o.o. Ta firma jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się niezależnych operatorów telekomunikacyjnych. VOICE NET powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie polskiej strefy biznesowej na kompleksowe, profesjonalne usługi telekomunikacyjne.

Dwumiesięcznik podkarpacki VIP, lipiec/sierpień 2010 Zobacz


SUKCESY RODZĄ SIĘ Z ZAANGAŻOWANIA

„Intensywne programy szkoleniowe oraz podnoszenie kwalifi kacji umożliwiają każdemu rozwój zawodowy. Jest to możliwe dzięki jasnym zasadom awansu i ścieżki kariery. Każdy z pracowników ma możliwość awansować w krótkim czasie na stanowisko kierownika a nastepnie managera. Wystarczy aby wykazał się determinacją, kreatywnością oraz był zorientowany na osiągnięcie celu. Te trzy cechy w połączeniu pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych zarobków i awansu zawodowego.”

pracuj.pl, Przewodnik „Pracodawcy 2010/2011” Zobacz